Tworzenie i pomoc finansowa dla grup producentów rolnych, owoców i warzyw

Nasza kancelaria ma bogate doświadczenie w zakresie obsługi grup producentów rolnych, jak i grup producentów owoców i warzyw. Niestety, wiele grup producentów rolnych nie korzysta z pomocy profesjonalisty i tworzenie grup producentów rolnych przebiega długo i nieefektywnie. Tworzenie jest podstawowym etapem, dającym możliwość skorzystania z programu pomocy finansowej dla grup producentów owoców i warzyw lub grup producentów rolnych. Tworzenie grup producentów owoców i warzyw oraz tworzenie grup producentów rolnych wymaga profesjonalnego podejścia i pomocy, w przeciwnym wypadku działania te mogą przynieść negatywne konsekwencje, a pomoc finansowa może zostać nieudzielona. Dlatego tworzenie grup producentów rolnych powierzcie Państwo specjalistom. Procedury są mało przystępne, łatwo o pomyłki przy składaniu dokumentacji, a to może być niekorzystne dla Państwa. Dlatego nie pozwólcie, aby dostępna pomoc finansowa przepadła przez trudną i zawiłą drogę formalną.

Aby zabezpieczyć interesy grup producentów rolnych oraz grup producentów owoców i warzyw, ze swojej strony oferujemy wsparcie prawne, które pozwala uniknąć błędów i nieprawidłowości w procesie utworzenia grupy i ogranicza ryzyko odmowy wypłaty pomocy grupie . Wychodząc na naprzeciw Państwu potrzebom, oczekiwaniom i preferencjom przedstawiamy oferowane przez nas usługi, które z pewnością pomogą przebrnąć przez wszelkie trudności formalne, prawne i osiągnąć zamierzone przez Państwa cele.

Planują Państwo tworzenie, któreś z grup producenckich? Oferujemy pomoc na tym podstawowym etapie, aby ich tworzenie nie było dla Państwa skomplikowane i zawiłe. Pomożemy przebrnąć przez wszystkie procedury, aby tworzenie grup producentów stało się znacznie prostsze. Obsługa grupy producenckiej sprawia trudności? Dla nas to żaden problem, chętnie zapewnimy bieżącą obsługę grup producenckich. Trudne i niezrozumiałe przepisy prawne stanowią dla Państwa przeszkodę w tworzeniu grup producentów oraz pozyskiwaniu możliwych środków finansowych? W tym zakresie oferujemy wsparcie, dotyczące bieżącego przestrzegania przepisów prawa, dotyczących grup producenckich. Wszystkie przepisy prawne dokładnie wyjaśnimy, aby nie budziły Państwa wątpliwości. Jak prowadzić dokumentację, aby wszystko było w porządku w przypadku kontroli ze strony ARiMR bądź innych organów kontrolnych? W tym przypadku również zapewnimy Państwu wsparcie podczas kontroli ze strony ARiMR oraz innych organów kontrolnych. 

Dodatkowo oferujemy usługi związane z przeprowadzeniem audytu w grupach producenckich. Jeśli planują Państwo podjąć pierwszy, podstawowy i zarazem najważniejszy etap tworzenia grupy producentów rolnych bądź grupy producentów owoców i warzyw oraz uzyskać możliwe dofinansowanie w tym zakresie, nie zastanawiajcie się zbyt długo i skorzystajcie z usług doświadczonej i profesjonalnej kancelarii. Serdecznie zapraszamy do współpracy, gwarantujemy wysoką jakość usług.