Zespół

 

Anna Rynkowska, Partner, Radca prawnyA&RT0604_3

Absolwentka Wydziału Prawa, Prawa Kanonicznego i Administracji Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II.

Od 2007 roku członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie. Karierę zawodową rozpoczęła w 2005 r. współpracując z jedną z większych kancelarii warszawskich.

Anna posiada bogate doświadczenie w zakresie obsługi korporacyjnej oraz cywilnej dużych podmiotów gospodarczych, m.in. jednej z największych polskich spółek z branży budownictwa kubaturowego i infrastrukturalnego, grup producenckich, spółek działających w branży gospodarki odpadami oraz w branży zbrojeniowej, jak również podmiotów inwestujących w odnawialne źródła energii, w tym realizujących inwestycje budowy farm wiatrowych.
Autorka poradnika: „Status prawny komandytariusza” (wyd. e-prawnik.pl, 2008).

 

 

A&RT1313_38

dr Radosław Piekarz, Partner, Doradca podatkowy

Absolwent Wydziału Nauk Ekonomicznych oraz Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Doktor nauk ekonomicznych.

Radek posiada 10-letnie doświadczenie w doradztwie podatkowym zdobyte podczas pracy w jednej wiodących  międzynarodowych firm consultingowych. Jego specjalizacją są ceny transferowe. Ponadto specjalizuje się w analizach porównawczych i statystycznych oraz podatku VAT.

Autor artykułów naukowych z zakresu cen transferowych, VAT oraz cła i współautor książki „Podatkowe aspekty działalności w specjalnych strefach ekonomicznych” (wyd. Unimex 2012) oraz „Ceny transferowe. Mechanizmy ustalania i zarządzanie ryzykiem” (wyd. Wolters Kluwer 2015).

Radek prowadzi również szkolenia z zakresu prawa podatkowego koncentrując się na szkoleniach z zakresu cen transferowych.

 

 

A&RT1134_22

Tomasz Kosieradzki, Partner, Doradca podatkowy

Prawnik, Doradca Podatkowy – nr wpisu 10797. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Doradztwem podatkowym zajmuje się od 11 lat.

Główne obszary doświadczenia zawodowego obejmują: doradztwo w zakresie rozliczeń podatkowych spółek z kapitałem krajowym i zagranicznym w obszarze podatków dochodowych, VAT, analiza i opiniowanie umów w zakresie ich skutków prawnych i podatkowych, przygotowywanie założeń optymalizacji podatkowej na poziomie krajowym i międzynarodowym, przygotowywanie dokumentacji cen transferowych, prowadzenie kompleksowych i problemowych audytów podatkowych.

Współautor książki „Ceny transferowe. Mechanizmy ustalania i zarządzanie ryzykiem” (wyd. Wolters Kluwer 2015).